Індивідуальне опалення щодня вбиває десятки українців – Близнюк

 

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Анатолій Близнюк вважає неправильним масовий перехід українських споживачів тепла на установку автономних котлів опалення – оскільки, за його словами, це призводить до загибелі цілих сімей.

Про це він заявив на сьогоднішньому брифінгу в Кабінеті Міністрів, передає кореспондент ІА «Україні Комунальна».

«Індивідуальний тепловий пункт у кожній квартирі, на мій погляд, окрім шкоди нічого не приносить ... Ми повинні це говорити... Кожен день у державі гинуть люди – десятками, сім'ями гинуть... Тому що люди ставлять собі опалювальні котли, а система вентиляції не розрахована на автономне опалення, і люди себе вбивають», - підкреслив міністр.

У той же час А. Близнюк зазначив, що в Європі на автономне опалення переходять багато громадян і скарг не надходить. Однак в Україні така практика не є правильною, оскільки житловий фонд не пристосований до їх встановлення.

Як повідомляло раніше ІА "Україна Комунальна", в Ужгороді завершується переведення об'єктів бюджетної та соціальної сфери на автономне опалення. Більшість установ уже має власні автономні системи опалення, на решті роботи наближаються до завершення.

«Вже готові до роботи нові котельні у дошкільних навчально-виховних закладах № 28, 29 30 і 31, заповнюються мережі котельні на вул. Митній, котру увімкнуть для обігріву гуртожитків Ужгородського національного університету», - повідомляють у прес-службі.

«Запровадження нової системи автономноо опалення - велика робота, і я дуже радий, що місто її завершує. Ми рухаємося за графіком. Роботи тривають активно, і вже в п'ятницю ми підключили чергові заклади», - прокоментував ситуацію з опаленням в обласному центрі Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов.

Загалом, за словами В.Погорєлова, до тепла в обласному центрі вже підключено більше 60 установ бюджетної та соціальної сфери.

 

Источник: http://jkg-portal.com.ua/

 

Cодержание

Главная